בריכת יערה - כרמיאל

בריכת יערה ממוקמת במרכז כרמיאל, הניגוד בין שאון העיר וקסם הבריכה מהווה בועה של שקט ורוך אליה אפשר להגיע ולהתנתק ממירוץ היומיום.

יערה כרמיאל הוקמה לפני כעשור, כשלוחה נוספת לבריכה בעמוקה בעקבות חלומה של שרית נחמיאס ליצור מרחב טיפולי בו יש שקט לפגוש את עצמך. מרחב מאפשר ורך שפותח צוהר מהיומיום פנימה, דרך הגוף אל הנפש, ודרך השקט אל הרצונות והקול האמיתי של כל אחד ואחת.

הבריכה מעוצבת בקווים נקיים, חמימה ומכילה, עשירה בצמחיה במתחם הפנימי ובגינה. טמפרטורת המים כ-34 מעלות. במתחם חדרי הלבשה מרווחים, מוזיקה מחוץ ומתחת לפני המים וכל התנאים האופטימליים והנוחים שנועדו לאפשר נינוחות והתרווחות.

 

שרית נחמיאס

גדלתי בצפת וחיה בעמוקה מזה כ-25 שנה.
במשך שנים עבדתי כמורה לחינוך גופני ומדריכת שחיה, אך תמיד טיפלתי באנשים במים במשרה חלקית והטיפול במים הפך בהדרגה להיות היעוד שלי. במים הרגשתי לראשונה שאני יכולה לעצור ולפגוש את עצמי באמת.
חלמתי להקים מרכז טיפולי שיאפשר לאנשים מפגש מכיל ואוהב עם עצמם ועם הקשיים איתם הם מתמודדים.
לפני 20 שנה החלטנו "ללכת על זה" ולהגשים את החלום. הקמנו, בעלי אמנון ואני, בעזרת ילדינו וחברים, בריכה אינטימית ומטופחת שהפכה למרכז פועם ומתפתח של טיפולי המים. תחום טיפולי המים ובריכת יערה התפתחו זה לצד זה במהלך השנים וניתן לומר שאנחנו בין החלוצים בתחום בארץ. בהמשך הקמנו סניף נוסף בכרמיאל.
הבריכה מפיצה את חזון הטיפול וההעצמה, אני מתרגשת לראות איך הטוב שאני חשתי במים מתרחב ומופץ עוד ועוד.


שרית נחמיאס כיום נחשבת למובילה בתחומה, בעלת הכשרות מרובות בתחום המים, מורה מוסמכת מטעם ארגון הואטסו העולמי WABA, מנהלת קורס הידרותרפיה במכללת צפת ומרצה ומטפלת מבוקשת. לאורך כל שנות פעילותה, שומרת הבריכה על איכות ללא פשרות ומוניטין של שנים בתחום טיפולי המים בארץ.

צרו איתנו קשר
בריכת יערה - כרמיאל
בריכת יערה - מצפה עמוקה